Akustyk dla początkującego

Czyli wszystko to, co nas kręci… modele, struny, stroiki i klucze, kable, wzmacniacze, lampy i przestery! Czy są jeszcze jakieś pytania?

Re: Akustyk dla początkującego

Postprzez incognito 24 sty 2012, o 14:38

Z moich doświadczeń wynika, że w gitarach Yamahy jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Dlatego za Marcinem Kaszkowiakiem polecam Yamahe F-310...
- Czemu nie grasz szybko?
- Bo umiem.
incognito

Postprzez Bocian11 22 mar 2013, o 13:42

A na początek nie lepsza będzie gitara klasyczna??
Bocian11

Postprzez IgorM 8 lis 2018, o 09:40

Też wydaje mi się, że dla osoby początkującej będzie gitara klasyczna. Najlepiej w takim wypadku poradzić się specjalisty. Jeżeli jesteś samoukiem to o pomoc możesz zwrócić się do Pana Mirka ze szkoły gitarowej Guitar Underground - http://guitarunderground.pl/ . Jest doświadczonym gitarzystą, który z pewnością poleci Ci najodpowiedniejszą gitarę i powie dlaczego akurat ona będzie dla Ciebie najlepsza. Przy okazji mógłbyś też wsiąść parę lekcji żeby opanować podstawy i przyspieszyć swoją naukę.

P.S Osobiście kilka razy byłem na lekcjach w szkole i całkiem spoko radzę sobie na gitarze. Teraz staram się przejść na elektryka. Lekcje sporo mi pomogły w początkowym okresie grania.
IgorM

Poprzednia strona

Powrót do Gitara, gitara gitara…