II edycja Warsztatów Gry w Zespole

Czyli jak się bawią mali i duzi chłopcy kiedy się już dowiedzą co to przester...

II edycja Warsztatów Gry w Zespole

Postprzez h0uek 27 wrz 2010, o 13:50

No właśnie... kiedy? :)

Czy:

a) raz w miesiącu
b) raz na dwa miesiące (a co drugi miesiąc, na zmianę z warsztatami spotkania z najlepszymi gitarzystami w kraju)
c) warsztaty gry w zespole co miesiąc tak czy inaczej a do tego ew. spotkania z gitarzystami raz na jakiś czas

Jak myślicie? :)

I jeszcze pytanie: czy czegoś Wam brakowało podczas pierwszej edycji? Coś byście zmienili, zrobili inaczej?

Czekamy na uwagi :)
h0uek

Re: II edycja Warsztatów Gry w Zespole

Postprzez Kirkor 27 wrz 2010, o 14:47

Nie no, mi się wydaje, że najfajniej by było raz na miesiąc te próby.
A spotkania z najlepszymi? W sumie nie wiem. Może pierw jedno na próbę, a potem się zobaczy?

A brakowało nam krzeseł! :D Dużo ludzi pod koniec zostało ;P
Obrazek
Kirkor

Postprzez Human 27 wrz 2010, o 15:11

Również uważam, że raz w miesiącu powinny być. Niesamowita dawka motywacji - takie granie z całym zespołem. A spotkania z gitarzystami - świetna sprawa, ale co jakiś czas np co drugi miesiąc? Fajnie na żywo zobaczyć i porozmawiać z naszymi idolami, ale jeszcze fajniej samemu rozwalić jakąś solówkę z perką, basem i dwiema gitarami na podkładzie :)

W ogóle bym wywalił krzesła z tej sali. Jedno krzesło zajmuje tyle, co dwie osoby siedzące na ziemi, co ostatecznei z Kirkorem pod koniec warsztatów i tak zrobiliśmy. Ale to zawsze od ręki można wynieść krzesła.

Można by było ustawić aparat na statywie i kręcić ten materiał, nie tylko dźwięk.

Nie wiem jak inni, ale ja następnym razem siedzę przez całe warsztaty :P Kilka godzin, a doświadczenie bezcenne.
Keith Richards - ' Just keep picking '
Human

Postprzez Kirkor 27 wrz 2010, o 15:18

No, ja też sobie przyjdę wcześniej. Może i aparat przyniosę, dobrze kręci filmy... Tylko statywu nie mam :P

PS. My chcemy nagranie naszego kolegi z warsztatów, piosenkę pt. "Gdzie jest krzyż?!" ;D
Obrazek
Kirkor

Postprzez remek71 27 wrz 2010, o 15:46

punkt C :D
John Frusciante RULEZ
remek71

Postprzez h0uek 27 wrz 2010, o 17:45

Kupiłem rano przed warsztatami 10 krzeseł, wziąłem ze sobą natomiast 8. Nie przewidziałem aż tylu kibiców ;) Następnym razem wezmę wszystkie.

Co do nagrywania warsztatów: obawiałem się zbyt dużego stresu na początek, myślę, że od drugiej, trzeciej edycji coś też nakręcimy :)

A utwór "Gdzie Jest Krzyż"... cóż, będzie to ryzykowne politycznie posunięcie, ale zostanie zamieszczony... niebawem ;)

Btw, statyw mam, mogę wziąć następnym razem.
h0uek

Postprzez borutini 27 wrz 2010, o 18:02

też obstawiam bramkę z literką "c" :D
nic nie zastąpi możliwości pogrania samemu z zespołem, a takie spotkania z innymi gitarzystami na pewno będą bardzo fajnym, ale jednak dodatkiem :)
borutini

Postprzez Chudy 27 wrz 2010, o 21:14

zdecydowanie c
Chudy

Postprzez BRZYDAL 28 wrz 2010, o 10:30

ja tez jestem za C
CHCĘ PRZYNAJMNIEJ RAZ W MIESIĄCU - BYŁO ZAJEBIŚCIE!!!!! :-)
miałem taka adrenalinę, że nawet mi nie przeszkadzało jak gram ;-)
Jak wyszedłem to morducha mi się śmiała jeszcze przez parę godzin

Wielki szacun dla chłopaków z 16:00 - naprawdę dawali radę:-) - innych nie słyszałem, ale mam nadzieję ,że nadrobię zaległości jak tylko Bartek nagra to DVD

Jedna prośba do Barka, żeby wrzucił linka do sklepu z tymi zatyczkami do uszu bo pod koniec trochę mi się ogłuchło :P

ps. and never underestimate the dark side of METALLICA ;-))))
BRZYDAL

Postprzez h0uek 28 wrz 2010, o 18:21

Stopery których używam to MusicSafe firmy Alpine. Ja mam zestaw Pro, ale Classic też wygląda sensownie :)

Na allegro za 60-80 zł.
h0uek

Następna strona

Powrót do Warsztaty