II edycja Warsztatów Gry w Zespole

Czyli jak się bawią mali i duzi chłopcy kiedy się już dowiedzą co to przester...

Re: II edycja Warsztatów Gry w Zespole

Postprzez PiotrekZ 29 wrz 2010, o 19:47

absolutnie odpowiedź c :)

podpisuję się pod wszystkimi wcześniejszymi wypowiedziami o adrenalinie, motywacji i świetnej zabawie - do domu wróciłem bardziej roześmiany niż po większości imprez, a i gitara jakoś lepiej niż zwykle pasowała...
PiotrekZ

Postprzez h0uek 6 paź 2010, o 12:01

Ruszają zapisy na kolejną edycję Warsztatów, które odbędą się w niedzielę 24.10.2010. Zapraszamy uczniów obydwu poziomów do spróbowania swoich w grze zespołowej!

Spotkamy się ponownie w Mistic Studio (ul. Marszałkowska 3/5) w godzinach 11:00 – 20:00.

Chętnych prosimy o wpłacanie na konto Kuźni wpisowego (50 zł) oraz wysłanie maila w którym prosimy o podanie:

- maksymalnie dwóch utworów, które chcielibyście zagrać na próbie oraz partii jakie w nich gracie (akompaniament, temat, solówka, improwizacja)
- ew. godzin jakie Wam w dzień Warsztatów na pewno nie odpowiadają
- ew. osoby, z którą chcielibyście zagrać w parze

Zapisy przyjmujemy do 18.10.2010 lub do wyczerpania miejsc. 19.10.2010 na naszej stronie dostępny będzie grafik Warsztatów z godzinami poszczególnych prób.

Istnieje również możliwość bezpłatnego uczestnictwa w dowolnej próbie w roli obserwatora!

Czy są jakieś pytania? :)
h0uek

Postprzez Ernesto 12 paź 2010, o 13:42

stopery to fajna sprawa... jakiś czas temu sobie kupiłem te classic ale gdzieś je zgubiłem więc muszę zainwestować jeszcze raz :lol:
Ernesto

Postprzez Kirkor 23 paź 2010, o 11:57

Szkoda, że warsztaty w tym miesiącu nie wypaliły. Miejmy na dzieję, że nadrobimy to za kolejny miesiąc! :)

A tak z czystej ciekawości: Ile osób się zgłosiło i ile zabrakło do organizacji warsztatów?
Obrazek
Kirkor

Postprzez PiotrekZ 25 paź 2010, o 17:52

Ja tylko chciałem dodać, że dane adresowe wraz ze zdjęciami wszystkich osób, które powinny były się na Warsztatach pojawić trafiły już do chłopaków z miasta (Inowrocławia).

http://magu89.pl/2010/02/waszka-g/ <--- tu macie artykół o ekipie Legion Koksów, może to was zmotywuje do zapisania się na Warsztaty w listopadzie :)
PiotrekZ

Postprzez h0uek 27 paź 2010, o 01:45

Kirkor napisał(a):Szkoda, że warsztaty w tym miesiącu nie wypaliły. Miejmy na dzieję, że nadrobimy to za kolejny miesiąc! :)

A tak z czystej ciekawości: Ile osób się zgłosiło i ile zabrakło do organizacji warsztatów?

Liczby nie do końca są tu istotne. Ważne jest to, że dla niektórych osób częstotliwość raz w miesiącu to za dużo. A że Warsztaty mają być dla wszystkich i wszyscy mają mieć możliwość korzystania z nich, należy wziąć owe osoby również pod uwagę.

Niezależnie natomiast od frekwencji, Warsztaty będą odbywać się regularnie, pytanie tylko jak często.

Na ten moment odpowiedź brzmi: raz na dwa miesiące.
h0uek

Postprzez Kirkor 27 paź 2010, o 15:27

Może to i lepiej. Tak to byśmy przerobili wszystkie piosenki jakich każdy się nauczył, a potem by nie było co robić nowego ;P
Obrazek
Kirkor

Postprzez borutini 20 lis 2010, o 22:26

coś cicho w temacie się zrobiło, także spytam ze zżerającej mnie ciekawości, czy zgodnie z poprzednim info warsztaty w ostatnią niedzielę listopada są nadal aktualne?
możemy się niedługo spodziewać szczegółowej rozpiski? :)
borutini

Postprzez h0uek 22 lis 2010, o 15:00

W niedzielę 5.12.2010 odbędzie się II edycja Warsztatów Gry w Zespole!
Zaznaczamy, że liczba miejsc jest ograniczona, a na Wasze wpłaty czekamy jedynie do 29.11.2010.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Warsztatach
zachęcamy do dokonania wpłaty w wys. 50 zł wpisowego (o ile jeszcze
tego nie uczynili:) oraz poinformowania nas mailowo o dwóch utworach,
które chcecie podczas Warsztatów wykonać i, ew., o przedziałach
godzinowych, które Wam na pewno nie będą pasowały w warsztatową
niedzielę.

Niezdecydowany zapraszamy do przesłuchania nagrań dokonanych podczas I edycji Warsztatów, które znajdziecie na naszej stronie w zakładce "Materiały Dla Uczniów".

Zapraszamy! :)
h0uek

Postprzez Kirkor 22 lis 2010, o 15:12

O, już się nie mogłem doczekać tych warsztatów :)

Czy ci co już wpłacili miesiąc temu muszą jeszcze raz wysyłać maila, czy już nie?
Obrazek
Kirkor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztaty