5.XII TomPa w Harendzie (bas: Michał Szergiel)

Wiesz, że w naszym mieście gra wyśmienity, choć niestety mało znany, gitarzysta z Antypodów? Liczymy na Twój znak!

5.XII TomPa w Harendzie (bas: Michał Szergiel)

Postprzez Dopiero wstałem 3 gru 2012, o 11:07

W środę o 20:00 w Harandzie się odbędzie... pierwszy koncert ośmioosobowego duetu o wdzięcznej nazwie TomPa. Wykonamy covery Kate Bush i własne kompozycje. Będzie sympatycznie i zaskakująco. Zapraszamy!
Dopiero wstałem

Re: 5.XII TomPa w Harendzie (bas: Michał Szergiel)

Postprzez Oda 8 gru 2012, o 19:21

Cześć, witam wszystkich forumowiczów KG! Ja byłam na tym koncercie i powiem, że podobają mi się te nowe duety ośmioosobowe+1 ;) . TomPa zagrali jako pierwsi i stworzyli bardzo fajną atmosferę! Może na przyszły raz wystąpicie też z repertuarem Deep Purple - byłoby super.

Jeszcze przy okazji chciałam pogratulować innym zespołom: temu, który wystąpił jako drugi, za całokształt, oryginalny wokal oraz zebranie b. pokaźnej widowni, a trzeciemu za energiczne wejście niezrażonych odpływem tejże (choć ściąganie koszulki, moim zdaniem, nie było koniecznie potrzebne.. :lol: i bardzo dziękuję, że zaśpiewali coś po polsku!

Ogólnie same dobre wrażenia. Czy ktoś chodzi jeszcze do Harendy w środy albo może we wtorki?

A może ktoś się wybiera na koncert Deep Purple w przyszłym roku?
Oda

Powrót do Wydarzenia wysoce kulturalne