Najświeższa fascynacja

Niesamowity! Oszałamiające wykonanie! Czy wy go kiedykolwiek słyszeliście? Nie? Ludzie! Podajcie link lub tytuł, a chętnie posłuchamy!

Re: Najświeższa fascynacja

Postprzez Oda 18 sty 2013, o 22:59

Fajne. Może będziesz zdegustowany, ale ja to dziś przesłuchałam to w ten sposób, że co 1-2 numery robiłam stop, słuchałam czegoś kompletnie innego i znowu powrót - wtedy to się robi nawet jeszcze lepsze! (jeśli chodzi tylko o sam odbiór) :)
Oda

Postprzez Dopiero wstałem 31 sty 2013, o 12:10

Nie mogę przestać tego słuchać! Inteligentne, wysmakowane, intensywne, doskonale zagrane i polskie!

http://www.youtube.com/watch?v=iflE9VWNX3E

http://www.youtube.com/watch?v=U2nJOxDlito
Dopiero wstałem

Postprzez Ernesto 31 sty 2013, o 21:44

Ernesto

Postprzez Human 1 lut 2013, o 17:43

Keith Richards - ' Just keep picking '
Human

Postprzez Oda 8 lut 2013, o 02:47

Mikromusic - muzyka i granie podoba się, wokal też zasługuje na uznanie, choć przyznam szczerze, że momentami jest bardzo fajnie, a momentami zupełnie nie mogę go strawić. Może to kwestia przyzwyczajenia się - ciekawa jestem, czy ktoś ma podobne wrażenie.

Zaraz opowiem straszną historię dotyczącą tego przeboju No Doubt. Jedna moja bardzo dobra koleżanka, udzielała korków z angielskiego i opowiedziała mi kiedyś, w jaki sposób użyła słów tej piosenki do nauki na swoich lekcjach. No i tak wbiło mi się to do głowy, że kiedy myślę o koleżance, to myślę też od razu o tym. A gdy słyszę piosenkę, to zamiast przeżywać wraz z autorem tekstu, ja myślę o tej całej gramatyce - dramat! ;)

A Mayerowi to chyba młodsze rodzeństwo pomazało gitarę... :)
Oda

Postprzez Oda 9 lut 2013, o 01:54

Może kogoś zainteresuje taki wykonawca - czytałam o nim dzisiaj tutaj i zrobiłam małe rozpoznanie. Zdaje się w ciągu ostatnich miesięcy było o nim dość głośno w Anglii. Mam nadzieję, że to mu zbytnio nie zaszkodzi i dalej pozostanie gościem, który śpiewa piosenki. I gra! na gitarze, dla ustalenia uwagi. Może można mu zarzucić różne rzeczy, ale jak na swoje lata to moim zdaniem nie ma się czego wstydzić, wręcz przeciwnie.

Two fingers (wersja z teledyskiem) szybko wpada w ucho, tutaj wersja z występem w studio (trochę mniej dymu). A utwór Saffron bardzo mi się spodobał, trochę przypomniał Cat'a Stevensa, ale akurat nie mam tego za złe.

Jeśli ktoś polubił Jake'a, to tu jest zapis jego występu na koncercie w 2012, a tu śpiewa, gra i opowiada o sobie w radio w 2011.
Oda

Postprzez Oda 21 lut 2013, o 00:34

To na zakończenie dzisiejszego dnia proponuję Workin' Woman Blues.

Chyba wszystko mi się w tym podoba, nawet mieszkam w podobnym miejscu :D
Ajć, zapomniałam, że mam dziś kiepski nastrój :(

A tu historia o Valerie.
Oda

Poprzednia strona

Powrót do Inspiracje